רולאפ

ירידים ותערוכות הפכו בשנים האחרונות לאחד הכלים החשובים ביותר למיתוג ושיווק מוצרים, שירותים וחברות חדשות . תערוכות מקצועיות בתחומים רבים כמו: רפואה, מחשבים וטכנולוגיה, תעשייה, סלולר ואפילו נשק, מזון וספרים מתקיימות מדי שנה ברחבי העולם.

כל חברה המכבדת את עצמה ומעוניינת להישאר בתודעה הבינלאומית או לפתוח אופציה להגדלת קהל הלקוחות ולחיזוק המיתוג לוקחת חלק בתערוכה באמצעות התמקמות באחד מן הדוכנים ושילוב אמצעים שונים על מנת להפוך אותו לאטרקטיבי.

אמצעי מיתוג ופירסום

בין האמצעים הללו ניתן למצוא מתקני תצוגה שונים, סטנדים לכרטיסי ביקור או חוברות מידע, עמדות מחשב ומסכי פלזמה להקרנת סרטוני תדמית, אזור פרזנטורי בו מקבלים נציגי החברה את מבקר התערוכה ויכולים לשוחח עמם בנחת וכך לבצע פרזנטציה ישירה של המוצר או השירות.

בין כל אלו ניתן למצוא גם מתקני רול אפ, מתקני תצוגה המאפשרים הצגת שילוט ומודעות פרסום לגובה. מתקני הרול אפ פופלריים במיוחד לא רק בתערוכות וכנסים אלא גם בחזית של חנויות, מסעדות, בתי קפה וכדומה.

מתקני רול אפ בעיצוב אישי

כל חברה וכל בית עסק מעוניינים שאמצעי השיווק והפרסום שלהם יהיו מעוצבים ומיוצרים בהתאם לקונספט העיצוב הכללי של החברה. לכן חשוב מאד לפנות אל סטודיו מקצועי המתמחה בהפקות דפוס מהסוג הזה על מנת לעצב את הרולאפ המתאים ביותר, בעל העיצוב והגוונים הנכונים ובהתאם לעיצוב החנות או בית העסק כאמור. חשיבות חומרי הגלם במקרה הזה אף היא קריטית ובדיוק בגלל זה אצלנו בסטודיו אפקטיב הרולאפים מודפסים באיכות הגבוהה ביותר ועל החומרים העמידים ביותר.  

מתקן רולאפ יוקרתי עמיד לאורך תקופה ארוכה, גם בשימוש יום יומי ואפילו לשימוש חיצוני. בזכות שיטת ההדפסה הייחודית שלנו הרול אפ יכול להיות עד 3 שנים בתנאי חוץ. יתרון גדול נוסף של מתקני רול אפ איכותיים הוא היכולת שלהם להתקפל בנוחות לגודל קטן יחסית ולהכנס לתיק הנשיאה המיועד לכך (המגיע עם המוצר). כמו כן משקלם אינו גדול והם ניתנים להרמה ולסחיבה בקלות, כך שניתן להעביר ולשנע אותם ממקום למקום בקלות ולהציב אותם בכל יעד שתבחרו. מתקני רול אפ מיוצרים ומעוצבים בישראל ומועברים לדוכני תערוכות, כנסים וירידים בכל רחבי העולם.

סטודיו אפקטיב, איכות ללא פשרות

אנו בסטודיו אפקטיב מספקים שירותי דפוס מקיפים בהם:

לוחות שנה, הזמנות לאירועים, כרטיסי ביקור, הדפסה על קנבס, פנקסים, כרטיסי ברכה לחגים, מוצרים לכנסים ותערוכות, מדבקות, גלויות, כרטיס ביקור אלקטרונים, פליירים, מתקני תצוגה רולאפ ועוד.

בסטודיו שלנו פועל צוות מקצועי ומיומן ההופך כל פרוייקט לאישי ומיוחד. אנו מתאימים את התהליך לרצון הלקוח ולאופיו ומאפשרים לו להיות חלק בלתי נפרד מתהליך הפקת המוצר הסופי. אנו כחברה מחוייבים לחדשנות ויצירתיות כמו גם למקצוענות ולאיכות ללא פשרות.

גם אתם מוזמנים להיות חלק מקשת לקוחותינו המרוצים בהם מוסדות ציבור, מוזיאונים וחברות הייטק ומאות לקוחות פרטיים נוספים.

למידע נוסף והזמנה, צרו קשר עם הסטודיו,
 
effectiv@gmail.com